Nha Trang

Nha Trang

برای رفتن به Nha Trang با تاکسی ۴۵ دقیقه راه تا Da Nangهست(Da Nang شهری بزرگ در شمال Hoi An هست) با یک ساعت تاخیر سوار قطار شدیم من زود خوابم برد اما ازاونجایی که مطمئن نبودیم که کِی میرسیم کریس خیلی راحت نخوابید. نکته جالب برای من این بود که هم واگنی های ما بعد از چند ایستگاه پیاده شدند وچند نفر دیگه جاشونو گرفتن که راستش این منوکمی ترسوند.

تو این شهر ما در هتل نایس Nice Hotel موندیم. اولین چیزی که تو بدو ورود جلب نظر می کرد اضافه شدن یک زبان دیگر به زبان ویتنامی و انگلیسی بود بعلاه تعداد زیاد توریست های سفیدپوست از نوع نَه چندان شادشون البته (درست حدس زدید روس ها این شهر را بد جور غرغ کرده بودند). یک جورایی انگار وارد مینی مسکو شدین

برای بعد از ظهر تورچشمه آب گرم و حمامِ گِل (شبیه میلک شِیک شکلات هست) با حوضچه های آب معدنی و جکوزی برای حدود ۱۰ دلار نفری رزرو کردیم. ۴۵ دقیقه ماساژ هم با کمتر از ۱۰ دلار گرفتیم. هتل تا ساحل فقط ۵ دقیقه راه بود البته متاسفانه ساحل خیلی کثیفی بود. ما یک روز کامل دیگه داشتیم تا قبل ازرفتن به سایگون با یک قطار شبانه دیگه و تصمیم گرفتیم که به پارک آبیVinpearl بریم. هزینه نفری تقریبن ۲۰ دلاربود که شامل تله کابین تا جزیره می شد. خیلی تجربه ی خوبی بود البته حتمن کرم ضد آفتاب یادتون نره وپوشیدن دمپایی هم بهتون توصی می کنیم از اونجایی که زمین خیلی داغه. قیمت غذا با بیرون فرقی نداره. چند شو دلفین و سگ آبی هم هست که توصیه می کنم دیدنشو از دست ندین.سینمای ۴بعدی وبازی های کامپیوتری جایی برای حوصله رفتن باقی نمیزارن. اتوبوس ازمرکز شهر تاتله کابین کمتر از۱ دلار هست پس تاکسی نگیرید.

Leave a Reply

Copyright © 2013 Persian Brit Adventures
Designed by Aida Ratcliffe