چگونه با اَپِ تِرُوِر سفر کنیم؟

چگونه با اَپِ تِرُوِر سفر کنیم؟

چگونه با  اَپِ تِرُوِر سفر کنیم؟

 

تِرُوِر یک  اَپلیکیشن مسافرتی‌ هست که همانندِ فیسبوک و اینستاگرام در هر دوحالتِ  اَپ و وبسایت موجود می‌باشد.

صفحه نمایشِ این  اَپ شبیه پینترست هست، با این تفاوت که تِرُوِر فقط در موردِ سفر می‌باشد و مسافران تجربه خود از محلی که دیدن میکنند را با دیگران با هدفِ کمک به مسافرانِ دیگر به اشتراک می‌گذارند که این شاملِ عکس و توضیحاتی از محلِ بازدید شده می‌باشد.

چگونه از تِرُوِر برای برنامه ریزیِ سفر استفاده کنیم؟

برای شروع به اینکه در محلِ جدید چه چه چیزهای را دوست دارید ببینید و تجربه کنید فکر کنید. اگر به ساحل سفر میکنید و یا قصد دارید رستوران‌های خوب رو در محلِ جدید امتحان کنید،و یا اگر فرزندانتان را به همراه دارید و شاید علاقه به رفتن به باغِ وحش یا پارکِ آبی‌ دارید.

۱. جستجو

Screen Shot 2015-04-15 at 11.14.49 AM

در قسمتِ جستجو اسمِ محلِ موردِ نظر را تایپ کنید.

این جستجو تمامِ عکس‌های مرتبط به محلِ جستجو را برای شما پیدا می‌کند.
نوارِ جستجوی جغرافیایی مسافتِ شما را به مناطق مختلف نشان میدهد، هرچقدر به سمت پایینِ صفحه حرکت کنید مسافت‌ها از شما دور تر خواهد شد.

Trover

۲. منوِ جستجو

Trover explore

اگر بر روی منوی جستجو کلیک کنید، منوی‌ دیگری باز خواهد شد که “مکان‌های دیدنی‌” را نشان خواهد داد. مقصدِ خود را انتخاب کنید.
در قسمتِ دیگر از این صفحه منو های
غذا سرگرمی و مکان‌های تفریحی را خواهید دید.

Trover-3

۳. جستجو در موبایل

Trover-4

بعد از رسیدن به محلِ موردِ نظر از این اپلیکیشن بر روی موبیالِ خود استفاده کنید، این اپلیکیشنِ باهوش محلی که شما هستید را پیدا می‌کند و مناطقی را که به شما نزدیک هست را با شما به اشتراک می‌گذرد. تصویرِ شخصِ در حالِ دویدن فاصله این محل را به شما نشان خواهد داد. جامپ تو کاملا مثل منوی جستجو در کامپیوتر عمل می‌کند.

نکتهٔ خوبِ دیگر در موردِ تِرُوِر همراه بودن عکس‌ها علاوه بر مسافتشان با شما داشتنِ توضیحاتی هست که مسافر‌ها اضافه کرده اند و این سفر و تجربه را برای شما بسیار راحت تر می‌کند.

شما هم میتوانید به این لیست‌ها اضافه کنید و لیستهای خودتون رو به تِرُوِر اضافه کنید و به مسافر‌هایی که قصدِ سفر به مکان‌های که شما قبلن سفر کرده اید کمک خواهد کرد.

امروز سفری را برای خودتان برنامه ریزی کنید

برای شروع از محل‌های نزدیک به خودتان شروع کنید، و لیستی رو تهیه کنید. سفر به منطقه نزدیک به خودتان زمان و هزینه کمتری نیاز دارد و البته برنامه ریزی کردن هم برایتان راحت تر خواهد بود. به علاوه اینکه به خودتان میتوانید ثابت کنید که توانایی‌ِ برنامه ریزی سفر را دارید. آخرِ هفته و یا چند روز تعطیلی‌ فرصتِ خوبی‌ هست برای اینکه که منطقه‌ای را برای تجربهِ جدیدِ خودتون انتخاب کنید. برای شروع نگاهی‌ به تِرُوِر بیاندازید و مکان‌های جالب و دیدنی‌ِ نزدیکِ خودتان را پیدا کنید و یک آخر هفته را با کمکِ نکاتی‌ که دیگران تجربه کردند برنامه ریزی کنید، و البته تجربه خودتان را بعد از سفر به تِرُوِر اضافه کنید.